Ražotājs: Белика-М
Modelis: Bielita сolor
Pieejamība: Pieejams
6.70€
Bez nodokļa: 5.54€

Krāsas izvēlei izmantojiet krāsu paleti. Atcerieties, ka rezultāts ir atkarīgs no tā kādā stāvoklī un krāsā ir Jūsu mati. 

Svarīgi! Uzklājiet matu krāsu uz sausiem, nemazgātiem matiem. Sejas ādas aizsardzībai, uzklājiet taukainu krēmu uz sejas robeždaļu ar matiem. 

Krāsas sagatavošana. 

Uzvelciet cimdus. Traukā, kas nav no metāla, sajauciet krāsošo sastāvu ar oksidētāju līdz viendabīgai masai. Gariem matiem izmantojiet  2 krāsas komplektus. 

Matu krāsošana. 

Uzklāt krāsu uz sausas matu šķipsnas ar otiņas vai ķemmes palīdzību. Uzklāt visā matu garumā piesūcinot katru šķipsnu. Matu krāsa tūbā krāsošanas laikā var atšķirties no rezultāta. Iedarbības laiks: atstāt krāsu uz matiem uz 30 min., sirmiem matiem laiku palielināt 40-45 min.

Nomazgāšana: matu krāsošanas laika beigās kārtīgi izmazgāt matus ar siltu ūdeni līdz krāsas palieku izmazgāšanai. Pēc tam izmazgāt matus ar šampūnu  tik ilgi kamēr ūdens būs bez nokrāsas. Pēc kā uzklāt balzamu uz mitriem matiem. Pēc 2-5 min. Noskalot. Gariem matiem izmantot divus krāsas komplektus.

Atkārtota krāsošana. 

Uzklāt maisījumu uz ataugušu matu pie sakņu daļu un atstāt uz 20 min., pēc tam vienmērīgi sadalīt visā matu garumā un paturēt 10 min.  Rekomendējam no sākuma izbalināt ataugušās matu saknes, ja tie ir par diviem vai vairāk toņiem tumšāki par nokrāsotiem matiem. Stipri bojātu matu gadījumā uzklāt maisījumu uz ataugušu matu saknēm. Atstāt uz 20 min., pēc kā noskalot ar siltu ūdeni, un sadalīt maisījumu visā matu garumā, atstāt uz 10 min.

Nomazgāšana: matu krāsošanas laika beigās kārtīgi izmazgāt matus ar siltu ūdeni līdz krāsas palieku izmazgāšanai. Pēc tam izmazgāt matus ar šampūnu  tik ilgi kamēr ūdens būs bez nokrāsas. Pēc kā uzklāt balzamu uz mitriem matiem. Pēc 2-5 min. Noskalot. 

Piesardzības ieteikumu: Izmantojiet cimdus, var izsaukt alerģisku reakciju, satur fenilendiamīnus, rezorcīnu, kārtīgi izskalot matus, neizmatot skropstu un uzacu krāsošanai, momentāli izskalot acīs, ja iekļūst acīs, nelikt ķīmiskos ilgviņus pirms vai uzreiz pēc krāsošanas, glābāt bērniem nepieejamā vietā, atlikumus neglabāt, nelietot krāsu, ja galvas āda ir jutīga. 

Iepakojums satur:

Krāsojošs sastāvs 50ml, oksidētājs 50ml, šampūns krāsotiem matiem 10 gr, balzams-kopšana krāsotiem matiem 10gr, cimdi 1 pāris. 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Klijānu iela 8-207, 2.ieeja Rīga, Latvija, LV-1013

Noliktavā

I-V: 10:00-17:00