Ražotājs: Belita&Vitex
Modelis: Fresh Hair
Pieejamība: Pieejams
6,00€
Bez nodokļa: 4,96€

Piešķir matiem zīdainu gludumu un lielisku spīdumu, disciplinē nepaklausīgās matu cirtas. Kondicionieris novērš matu sapiņķerēšanos, “atdzīvina” blāvus un sausus matus. Granātābola ekstrakts nostiprina matus, atvieglo ķemmēšanu, atgriežot matiem vieglumu un skaistumu. Provitamīns B5 piešķir matiem lielisku spīdumu un zīdainumu, mitrinot tos.

Lietošana: Intensīvi sakratiet balonu 20 sekundes, izsmidziniet kondicionieru uz visu matu garumu 10-15 cm attālumā, izņemot matu saknes. Neizmazgāt!

Brīdinājums: Īpaši viegli uzliesmojošs.Flakons pakļauts spiedienam: sargāt no tiešu saules staru iedarbības un nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50 °C. Nepārdurt un nededzināt. Sargāt no uguns – nesmēķēt. Neizsmidzināt atklātas liesmas vai siltumu izstarojošu materiālu tuvumā. Nepieļaut nokļūšanu  acīs. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens. Lietojot var viegli uzliesmot. Uzglabāt labi vēdināma vietā. Sargāt no bērniem.


Sastāvdaļas
Sastāvdaļas Butane, Isobutane, Propane, Alcohol, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Panthenol, Bis-(Ethyl (Isostearyl imidazoline)) Isostearamide, Parfum (Fragrance), Punica Granatum (Pomegramate) Extract, Citronellol, Limonene, Linalool

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.