Ražotājs: Belita&Vitex
Modelis: Bamboo Style
Pieejamība: Pieejams
2,10€ 3,50€
Bez nodokļa: 1,74€

Ar bambusa nostiprinošu iedarbību. Ilgstoša fiksācija. Aizsardzība un nostiprināšana matiem. Laka nodrošina ilgstošu un drošu fiksāciju. Stiprina matu struktūru, aizsargā no ārējās kaitīgās iedarbības. Laka piešķir dabīgu, veselīgu mirdzumu. Lietošana: vienmērīgi izsmidzināt uz ieveidotiem matiem no 30-35 cm attāluma. Uzmanību: izvairīties no nokļūšanas acīs. Pirmās reizes lietošanas laikā veiciet 6-8 vieglus piespiedienus uz izsmidzinātāja galiņa. Pasliktinātas lakas smidzināšanas gadījumā ieteicams nomazgāt pulverizatoru ar siltu ūdeni. Ugunsnedrošs! Sargāt no bērniem!

Brīdinājums: Īpaši viegli uzliesmojošs.

Sargāt no tiešu saules staru iedarbības un nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50 °C. Nepārdurt un nededzināt. Sargāt no uguns – nesmēķēt. 

Neizsmidzināt atklātas liesmas vai siltumu izstarojošu materiālu tuvumā. Nepieļaut nokļūšanu  acīs. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens. Lietojot var viegli uzliesmot. Uzglabāt labi vēdināma vietā. 

Sargāt no bērniem.


Sastāvdaļas
Sastāvdaļas Alcohol, Aqua (Water), Acrylates Copolymer, Aminomethyl Propanol, VP/VA Copolymer, Isopropyl Alcohol, Bambusa Vulgaris Extract, Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.