Ražotājs: Belita&Vitex
Modelis: Bamboo Style
Pieejamība: Pieejams
2,10€ 3,50€
Bez nodokļa: 1,74€

Ar nostiprinošu bambusa iedarbību. Ilgstoša fiksācija. Matu stiprināšana un aizsardzība. Nodrošina ilgstošu un drošu fiksāciju. Stprina matu struktūru, aizsargā tos no kaitīgajiem apkārtējās vides faktoriem. Laka piešķir matiem dabisku, veselīgu mirdzumu. Lietošana: vienmērīgi izsmidzināt laku uz ieveidotiem matiem no attāluma 30-35 cm. Izvairīties no lakas iekļūšanas acīs. Pirmās lietošanas reizes laikā veiciet 6-8 brīvus piespiedienus uz izsmidzinātāja galviņas. Pasliktinātas izsmidzināšanas gadījumā ieteicams nomazgāt pulverizatoru ar siltu ūdeni. 

Brīdinājums: Īpaši viegli uzliesmojošs.

Flakons pakļauts spiedienam: sargāt no tiešu saules staru iedarbības un nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50 °C. Nepārdurt un nededzināt. Sargāt no uguns – nesmēķēt. 

Neizsmidzināt atklātas liesmas vai siltumu izstarojošu materiālu tuvumā. Nepieļaut nokļūšanu  acīs. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens. Lietojot var viegli uzliesmot. Uzglabāt labi vēdināma vietā. 

Sargāt no bērniem.


Sastāvdaļas
Sastāvdaļas Alcohol, Aqua (Water), Acrylates Copolymer, Aminomethyl Propanol, VP/VA Copolymer, Isopropyl Alcohol, Bambusa Vulgaris Extract, Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.