PIEGĀDE UN PREČU ATGRIEŠANA


PIEGĀDES VEIDI

Izvēlies sev ērtāko no piegādes veidiem:

·      Piegāde līdz durvīm ar Venipak kurjeru 

·      Piegāde, izmantojot Omnivia pakomatus

·      Saņemšana mūsu veikalā Rīgā, Ģertrūdes ielā 30 un Kleistu ielā 9.

Piegādes vietu iespējams izvēlēties pirkuma noformēšanas brīdī. 

Visas piegādes cenas ir norādītas par piegādi Latvijas teritorijā.  


PIEGĀDES LAIKS 

Pasūtījumi, kas saņemti līdz plkst. 12.00, tiek piegādāti nākamās darba dienas laikā*. Akciju un īpašo piedāvājumu laikā piegāde tiek nodrošināta 1-5 darba dienu laikā. Piegādes tiek veiktas darba dienās - no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot oficiālās Latvijas Valsts svētku dienas.

*Lai BELITA varētu nodrošināt piegādi vienas darbdienas laikā, pircējam jāparūpējas, lai atbilstu šīm prasībām:    

  1. Pasūtījumi tiek piegādāti laikā no 9:00 līdz 18:00. Veicot pasūtījumu, lūdzam ņemt vērā piegādes darba laiku un kā saņemšanas adresi norādīt tādu, kur darba dienas laikā pasūtījumu varēs saņemt. 
  2. Piegādes adresei jābūt iespējami detalizētai. Ļoti vēlams norādīt arī visu vajadzīgo papildinformāciju – piemēram, durvju kodu, ja tāds ir, – lai kurjers varētu veikt piegādi solītajā laikā. Ja piegādes adrese ir nepareiza vai neprecīza, norādītais piegādes laiks var tikt pagarināts, par to nekā īpaši nepaziņojot.
  3. Noteikti jānorāda precīzs tālruņa numurs, lai norādītajā piegādes laikā ar pircēju būtu iespējams sazināties. Parasti pirms piegādes kurjers piezvana pircējam, lai pārliecinātos, ka pircējs atradīsies norādītajā piegādes adresē un varēs saņemt pasūtījumu. Ja norādītais tālruņa numurs ir nepareizs, vai ar pircēju nav iespējams sazināties, norādītais piegādes laiks var tikt pagarināts, par to nekā īpaši nepaziņojot.
  4. Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības Jūs lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt šī dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.

 

PREČU ATGRIEŠANA

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās pa pastu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients. Pēc preču saņemšanas mēs atgriezīsim naudu maksātāja kontā - parasti tas notiek 3 darba dienu laikā kopš preces saņemšanas mūsu noliktavā, taču dažos gadījumos pārskaitījumi starp bankām var aizņemt līdz 30 dienām.

Lūdzu, nosūti atgrieztās preces, kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu, uz: 

Interneta veikala preču atgriešana SIA “EURO B&V”, Starta iela 1, Rīga, LV-1026, LATVIJA